arthaus
ul. Piękna 13, 85-133 Bydgoszcz

tel.502 065 010, 510 311 313, e-mail: biuro@arthaus-meble.pl
Zobacz na mapie

o firmie

Oferta firmy arthaus jest odpowiedzią na szczególne potrzeby klientów rynku meblarskiego. Tworząc nasze produkty, dokładamy wszelkich starań aby nadać im indywidualny styl oraz ponadprzeciętną jakość, łącząc piękno z funkcjonalnością.

Wykorzystując materiały najnowszej generacji, w zgodzie z obowiązującymi trendami, a przede wszystkim z gustem klienta, wykonujemy meble kuchenne, szafy, zabudowy, garderoby, meble łazienkowe, meble dziecięce oraz sypialnie.

W swojej ofercie posiadamy meble biurowe , sklepowe , szpitalne i socjalne. Systemy mebli stworzone na potrzeby rynku, pracy wyróżniają się ergonomią, łatwością użytkowania i trwałością.

Uczciwe podejście do rzemiosła stolarstwa jest dla nas źródłem satysfakcji, dlatego do produkcji naszych mebli wybieramy najlepsze, certyfikowane materiały, akcesoria i detale branżowych producentów objęte optymalną gwarancją.

Naszym celem jest tworzenie estetycznych i komfortowych przestrzeni w Twoim otoczeniu, które pozwolą Ci cieszyć się życiem każdego dnia.